Неділя, 22.09.2019

Меню сайту
Київський час
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Патріотичне виховання
Увага всім
Міні-чат
Останні новини
Девіз школи:
"Виховувати – значить готувати до життя” (Д.І.Писарєв)
Кредо школи:
"Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму, оновлення діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток дитини”

Історична довідка
Заснована 1890 року як початкова чотирирічна школа, в 1940 році стала семирічною, в 1961 – восьмирічною. Новітня історія розвитку освіти у Лобойківці розпочалась з будівництва нового приміщення школи у 1967 році. З 1981 року школа функціонує як середня.
Сьогодні Лобойківська ЗСШ – це комунальний навчально-виховний заклад І – ІІІ ступенів, в якому здобувають освіту 235 дітей 1 – 11 класів.
За 27 років школою підготовлено 46 медалістів.
Понад 50 відсотків випускників стають студентами вищих навчальних закладів Дніпропетровщини та України.
Серед випускників Лобойківської школи велика кількість висококваліфікованих працівників різних галузей господарства, державних службовців, педагогів, лікарів, інженерів, аграріїв, підприємців, фермерів.


Основні пріоритети в роботі школи:
• Створення передумов для всебічного розвитку дитини;
• Використання передових науково-педагогічних та інформаційних технологій в навчальному процесі;

• Гуманістична особистісно-орієнтована педагогіка та психологія;
• Комплексна система позакласної та позашкільної роботи, напрямлена на реалізацію творчих, духовних, інтелектуальних потреб дитини.

Напрямки модернізації закладу

• розвиток системи безперервної освіти та навчання протягом життя;
• забезпечення економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників, підвищення їх соціального статусу;
• запровадження освітніх інновацій, інформаційних технологій;
• створення ринку освітніх послуг та його науково-методичного забезпечення.
• посилення ролі органів місцевого самоврядування, активізацію участі батьків, піклувальних рад, меценатів, громадських організацій, фондів, засобів масової інформації у навчально-виховній, науково-методичній, економічній діяльності навчального закладу, прогнозуванні його розвитку, оцінці якості освітніх послуг.
• виховання особистості, яка усвідомлює свою належність до Українського народу,
сучасної європейської цивілізації, орієнтується в реаліях і перспективах соціокультурної динаміки, підготовлена до життя і праці у світі, що змінюється;
• збереження та збагачення українських культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до національних святинь, української мови;
• виховання людини демократичного світогляду, яка дотримується громадянських прав і свобод, з повагою ставиться до традицій, культури, віросповідання та мови спілкування народів світу;
• формування у дітей та молоді сучасного світогляду, розвитку творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти і самореалізації особистості;
• підвищення кваліфікації кадрів, здатних до творчої праці, професійного розвитку, освоєння та впровадження наукоємних та інформаційних технологій;
• стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя.

Кадровий потенціал
Навчально-виховний процес здійснюють 20 досвідчених педагогів, серед яких:
• Вчителів вищої категорії – 5
• Вчителів першої категорії – 9
• Вчителів другої категорії - 3
• Вчителів, що мають звання "Старший вчитель” - 4
• Вчителів, що мають звання "Вчитель-методист” - 3
• "Відмінник освіти України” – 3
• Керівників предметних районних методичних об’єднань – 2
Комплексна система позакласної та позашкільної роботи, напрямлена на реалізацію творчих, духовних, інтелектуальних потреб дитини.

Учні школи стали переможцями районних предметних олімпіад з математики, інформатики, іноземної мови, історії. Щорічно захищають честь школи на обласних олімпіадах. Учениця 8 класу Фейзер Наталія стала переможцем обласного конкурсу комп’ютерного малюнку "Світ очима дітей" присвяченому 75-річчю Дніпропетровської області.
У школі діє вокальний гурт "Співаночка” (керівник Купрій І.С.) – багаторазовий переможець районних і обласних оглядів художньої самодіяльності. Фольклорний колектив школи захищав честь Петриківщини на обласному фестивалі "Дніпровий зорепад" у м. Верхньодніпровську, де посів четверте місце. Шкільна команда юних інспекторів руху в зональному огляді ЮІР в місті Новомосковську стала переможцем в своїй зоні, а на обласному зльоті в м. Дніпропетровську, посіла почесне третє місце. Працюють гуртки – юних інспекторів руху, комп’ютерний, вишивки та в’язання, художнього дизайну, спортивні секції.
Традиційними в житті школи стали проведення загальношкільних свят "День квітів”, "День святого Валентина”, День шкільного самоврядування, День туризму, новорічних та різдвяних свят та багатьох інших.
До послуг вихованців – 10 навчальних кабінетів, навчальні майстерні, сучасний комп’ютерний клас з доступом до мережі INTERNET, спортивний зал, бібліотека, етнографічний музей, спортивні майданчики, стадіон.
Велика робота проводиться по патріотичному вихованню. Постійно діючі загони шефської допомоги є частими гостями учасників Великої Вітчизняної війни, вдов, вчителів-пенсіонерів. Проводяться уроки-зустрічі з ветеранами, учні школи виступають з концертами проводяться спортивні змагання, конкурси малюнків. Учнями були зібрані матеріали про учасників війни, спогади ветеранів, і як підсумок, випустили книгу спогадів "Ми про Вас пам’ятаємо”.
Туристсько-краєзнавча робота є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу школи. В рамках акції "Звичаї, обряди та традиції мого краю” учні школи збирали пісні, легенди, поговірки, прізвиська жителів села. В рамках акції "Збережемо пам’ять про подвиг” були зібрані матеріали "Війна у моєму житті”, "Родинний літопис”, "Тяжка доля вдови”, "Діти війни”. Шкільним музеєм проводилась робота по збору матеріалів про народних умільців села, по збору речей старовини, предметів побуту для музею.
Традиційним у школі є День туризму. Це справжнє свято, на якому потрібно чимало попрацювати. Конкурси різні і на всі смаки: спортивна естафета, збирання рюкзака, розбивання намету, орієнтування, випуск газети, конкурс кашоварів, похідної пісні і емблеми. Саме тут діти розкривають всі свої можливості і здібності. Такі свята згуртовують не тільки класні колективи, а й шкільний колектив в цілому.Наша адреса
51830
Дніпропетровська обл.
Петриківський район
с. Лобойківка
вул. Кооперативна, 9
тел. (805634) 2–44–06

loboyschool@gmail.com
Фільм про школу
Шкільна медіаосвіта
Ввійти
Логін:
Пароль:
Освітній портал
dp_isuo_org
Календар новин
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту
Наші партнери
Освітній портал Каталог MyList.com.ua
Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua
ProfitCentr - рекламное агентство
Новини освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Сьогодні сайт відвідали
Лобойківська СЗШ© 2019