Секція тхеквондо

З осені 2012 року в Лобойківській ЗОШ почала діяти спортивна секція з олімпійського виду спорту тхеквондо.
Цей вид спорту започаткований в Кореї. Слово «тхеквондо» складається з трьох слів: «тхе» — нога, «квон» — кулак (рука), «до» — мистецтво, тобто шлях тхеквондо, шлях до вдосконалення (шлях руки та ноги).
"Понад 20 учнів школи з 2 по 10 клас під керівництвом досвідченого тренера тричі на тиждень освоюють ази цього динамічного виду єдиноборств. Як вважає наставник, майстер спорту Пальок Юрій Юрійович, головною метою створення секції є підготовка молоді до здорового способу життя, фізичного загартування вихованців. Саме через заняття спортом діти розвиватимуть працьовитість, наполегливість, вольові якості, не потраплятимуть під впливи шкідливих звичок.
Але заняття спортом неможливе без участі в різноманітних змаганнях, турнірах. Вже у березні 2013 року на першості Дніпропетровської області, що відбувалася в Палаці спорту "Метеор", троє вихованців Лобойківської школи стали призерами. Учень 10 класу Щербань Владислав зайняв І місце в категорії до 68 кг, друге місце в цій категорії посів дев'ятикласник Бєлавін Євген, ІІІ місце в категорії понад 72 кг здобув учень 9 класу Рула Владислав.
В травні у Дніпродзержинську пройшла обласна першість серед кадетів (школярів) з тхеквондо (версія WTF), де лобойківчани Щербань В. та Рула В., посівши перші місця у своїх вагових категоріях, не лише виконали норматив кандидатів у майстри спорту, а й здобули путівку на чемпіонат України в складі збірної команди Дніпропетровської області