Субота, 03.12.2016
Лобойківська СЗШ
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Sanjsuper, askor 
Форум » Шкільне життя » Обговорення різних питань шкільного життя » Профільне навчання в школі (Вибір профілю, за якими має працювати школа)
Профільне навчання в школі
За якими з профілів Ви хотіли б навчатися у старших класах
1.Природничо-математичний[ 1 ][100.00%]
2.Гуманітарний[ 0 ][0.00%]
3.Технологічний[ 0 ][0.00%]
4.Естетичний[ 0 ][0.00%]
5.Спортивний[ 0 ][0.00%]
6.Універсальний[ 0 ][0.00%]
Опитування завершено - Четвер, 26.02.2009, 15:58
Усього відповідей: 1
lobtimДата: Понеділок, 23.02.2009, 23:16 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администратори
Статус: Offline
З 2010-2011 року всі школи України переходять на профільне навчання. Тобто, учні, починаючи з десятого класу вибирають напрям за яким навчатимуться у 10-12 класах. Предмети обраного профілю вивчаються більш поглиблено, а ті предмети, які не є профільними вивчають оглядово. Так, наприклад, для природничо-математичного профільними дисциплінами є математика, фізика, хімія, біологія. Для гуманітарного - рідна та іноземна мова, література, історія. Для технологічного - трудове навчання, креслення, інформатика, технології. Універсальний профіль - це вивчення предметів так, як вивчають старшокласники сьогодні (без профілізації)

vigulkoДата: Понеділок, 27.04.2009, 22:19 | Повідомлення # 16
професіонал-інформатик
Група: Експерти
Я радий, що учні надають перевагу (за опитуванням на головній сторінці) природничо-математичному профілю. Україні потрібні справжні інженери, технологи, конструктори, техніки, а молодих людей з дипломами юристів, економістів вже забагато і Європі можемо віддати більше половини.

lobtimДата: Понеділок, 27.04.2009, 23:42 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Администратори
Quote (vigulko)
молодих людей з дипломами юристів, економістів вже забагато і Європі можемо віддати більше половини.

А чи потрібні вони Європі, якщо й у нас їм робити нічого?

shrekДата: Субота, 02.05.2009, 15:09 | Повідомлення # 18
Прапорщик
Не стоит отчаиваться! Кризисы приходят и уходят. Востребованность знаний будет всегда.

RomaДата: П'ятниця, 12.06.2009, 16:40 | Повідомлення # 19
Прапорщик
Група: Користувачі
А якщо я хочу вчитися на профілі інформатики, то куди мені записуватися? На природу й математику чи технології та фізіки? cool

Всім привіт!

DronN(AK49)Дата: Четвер, 30.07.2009, 21:22 | Повідомлення # 20
Майор
Quote ( [Roma)
А якщо я хочу вчитися на профілі інформатики, то куди мені записуватися? На природу й математику чи технології та фізіки?

Записывайся лучше в армию! biggrin

miracleДата: Понеділок, 19.03.2012, 14:16 | Повідомлення # 21
Сержант
Краще було б універсальне навчання...а то з цими профілями аж мізки киплять wacko

Повідомлення відредагував miracle - Понеділок, 19.03.2012, 14:17

misha9Дата: Середа, 25.04.2012, 17:30 | Повідомлення # 22
Сержант
На мою думку з однієї сторони може б і потрібне бо кожному з нас кудись все одно поступати, а сенс суто філологу поглиблено вивчати математику!!!

MachnovetsДата: П'ятниця, 04.05.2012, 01:09 | Повідомлення # 23
інформатик-професіонал
взагалі профільне навчання - це гарна можливість отримати знання, навички та уміння по тому напрямку, який дитині найкращий і є найнеобхідніший та улюблений. Але дивлячись як побудували в нашій державі це навчання то диву дивуєшся що творять, все перевернуто верх ногами і бажаного результату не буде, а це вже про багато чого каже. Шкода дітей, я їм тільки співчуваю як вони відбувають ці реформації

Форум » Шкільне життя » Обговорення різних питань шкільного життя » Профільне навчання в школі (Вибір профілю, за якими має працювати школа)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Лобойківська СЗШ © 2016